Seçilmiş (Vampir Efsaneleri 4. Kitabı) by Emma Knight

Seçilmiş (Vampir Efsaneleri 4. Kitabı)

By Emma Knight

  • Release Date: 2015-09-27
  • Genre: Fantasie
Download Now
The file download will begin after you complete the registration. Downloader's Terms of Service | DMCA

Description

SEÇİLMİŞ’te (Vampir Efsaneleri 4. kitabı), Rachel Wood, Benji ve Mavi Tablet ile yaptıkları kader atlayışından sonra uyanır. Hala yaşıyor olduğuna şaşırmıştır fakat Benji onun kadar şanslı değildir, ağır yaralanmıştır. Hayatta kalabilmesi için Rachel’ın yardımına ihtiyacı vardır. Rachel’ın, vampirleri iyileştirebilen tek güç olan eski Kızıl Amulet’i bulması gerekmektedir. 

Rachel, aşkının hayatını kurtarmak için, kendisini en büyük tehlikenin kalbine götürecek bir yolculuğa çıkar. Vamirler meclisiyle yüzleşecek, ipuçlarının izlerini ararken çok uzaklara gidecektir. Bu onu hala uzak bir adada, Maine’deki şatoda yaşayan, Benji’nin anne babasına ve Hunter’a götürecektir. Ve bu onu tekrar kendi ailesine ve arkadaşlarına götürerek onlarla bir kez daha yüzleşmesini sağlayacaktır.  Bu yolculuk onu birlik toplantılarına, eski evlerin gizemlerine ve antik kitaplara götürecektir. 

Bu arada Rob gerçek bir vampire dönüşmüş ve Rachel’a olan duygularından asla vazgeçmemiştir. Aslında vampir olduğunda duyguları daha da yoğunlaşmıştır. Onu bulana ve ona tekrar sahip olana kadar durmayacaktır. Yol boyunca yeni keşfettiği vampir güçlerini ve şehvetini kontrol edemeyecektir. Arielle ile, Rachel’ın kardeşleri Marc ve Sarah ile Syracuse’deki yurt odasında yüzleşecektir. Rachel’ı bulmak için hiç durmayacaktır. 

Ama Rachel, Benji’yi bulmak için çok önemli bir görevdedir ve neredeyse geç kalmak üzerdedir. Nihayet görevi bittiğinde, o, hayatının en zor seçimini yapmaya zorlanacaktır. Tek ve gerçek aşkı için hayatını feda edebilecek midir? Bunda ne kadar istekli ve başarılı olacaktır?

 Vampir Efsaneleri’nin 4. kitabı olan SEÇİLMİŞ (YEMİNLİ, ALINAN VE ISIRILMIŞ’ın devamıdır) ve aynı zamanda bağımsız bir romandır. 

keyboard_arrow_up